specializovaná oční ambulance pro děti a dospělé

Aktuality

20.3.2023
AUTOMATICKÝ PERIMETR MEDMONT M700

Pro přesné a rychlé testování zorného pole nově využíváme moderní přístroj Medmont M700. Využití najdeme při diagnostice očních i neurologických onemocnění.

13.5.2022
VIDEO ŠTĚRBINOVÁ LAMPA CSO SL 9800

Vybavení oční ordinace jsme rozšířili o moderní štěrbinovou lampu, která umožňuje pořizování fotografických snímků předního segmentu oka ve vysokém rozlišení.

18.3.2021
NOVÁ NEMYDRIATICKÁ KAMERA CRYSTALVUE NFC-700

Nově disponujeme specializovaným digitálním zobrazovacím systémem v moderním designu, který umožňuje pořizování fotografických snímků předního a zadního segmentu oka.

12.10.2020
NOVÝ AUTOMATICKÝ POČÍTAČOVÝ PERIMETR OPTOPOL PTS 920

Nově provádíme přesné a rychlé testování zorného pole pomocí moderního přístroje Optopol PTS 920, který hraje důležitou roli při diagnostice mnoha očních i neurologických onemocnění.

30.9.2019
ZMĚNA MÍSTA PROVOZOVÁNÍ SPECIALIZOVANÉ AMBULANCE

Vážení klienti, s cílem zvýšení komfortu a dostupnosti námi nabízených služeb si Vám dovolujeme oznámit, že od 18. 11. 2019 se na Vás těšíme v nových prostorech na ulici Bohumínská 1876/2, 735 06 Karviná – Nové Město.

5.9.2018
SPOUŠTÍME PROVOZ ONLINE OBJEDNÁVACÍHO FORMULÁŘE

S cílem zkvalitňování péče o klienty naší specializované oční ambulance, nově zahajujeme provoz Online objednávacího formuláře, přes který máte možnost se nyní k nám objednat. Po vyplnění a odeslání potřebných informací, Vás budeme kontaktovat k potvrzení termínu objednání. Věříme, že nový způsob objednávání zlepší naši dostupnost.

5.9.2016
Spouštíme provoz stránek na sociální sítí Facebook

Zpětná vazba ze strany našich klientů je pro nás důležitá. Nově proto spouštíme provoz stránek na sociální sítí Facebook, kde se můžete s námi podělit o Vaše zkušenosti s návštěvou naší specializované oční ambulance a zároveň nám sdělit Vaše návrhy jakým způsobem můžeme péči o Váš zrak zkvalitnit. Facebook stránka https://www.facebook.com/oftimcare

1.9.2016
NOVÉ UNIKÁTNÍ ZAŘÍZENÍ TOPCON TRK-2P

S cílem zkvalitňování péče o klienty naší specializované oční ambulance modernizujeme přístrojové vybavení. Nyní máme k dispozici unikátní zařízení v moderním designu (Topcon TRK-2P) slučující čtyři přístroje v jednom. Klienti naší ambulance se tak již nemusí přesouvat od přístroje k přístroji. Toto moderní zařízení, tak výrazně zkracuje dobu nutnou pro Vaši přípravu a následné vyšetření specializovaným očním lékařem.

1.9.2016
Nové moderní zařízení Keeler Vantage Plus

Myslíme i na ty nejmenší a nejmladší klienty naší specializované oční ambulance. Nově nabízíme možnost vyšetření očního pozadí u těch nejmenších a hůře spolupracujících klientů prostřednictvím nového moderního zařízení Keeler Vantage Plus.

1.9.2016
ZAHÁJEN PROVOZ SPECIALIZOVANÉ ODBORNÉ OČNÍ AMBULANCE OFTIMCARE PRO DĚTI A DOSPĚLÉ V KARVINÉ